Przejdź na stronę główną Wydziału  Strona główna Wydziału    Adresy i telefony na Wydziale | Sprawdź pocztę | Mapa serwisu | Pytania | Facebook | YouTube     
 
Koła Naukowe WPiA UG
Koła Naukowe
Rada Kół Naukowych
Aktualności Kół Naukowych
Forum Badań ONZ
Forum Badań Prawnych
Historyczno – Prawne
Klub Debat Studenckich
Kryminalistyki Modus Operandi
Kryminologii
Mediacji
Międzynarodowego Prawa Handlowego
Ochrony Praw Konsumenta
Polityki Prawa
Postępowania Cywilnego
Praktyki Prawa
Praw Człowieka
Prawa Administracyjnego
Prawa Cywilnego
Prawa Finansowego
Prawa Handlowego
Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego
Prawa Karnego
Prawa Konstytucyjnego
Prawa Medycznego
Prawa Morskiego
Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
Prawa Rzymskiego i Porównawczego
Prawa Sportowego
Prawa Własności Intelektualnej
Teorii i Filozofii Państwa i Prawa
Koło Turystyczne
Zjazd Kół Naukowych
Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów
Samorząd Studentów
Koła Naukowe
Poradnia Prawna
ELSA
Konwent Polonia
Inne organizacje na WPiA
PTK Oddział Gdański
Ośrodek Analiz Polityczno-Prawnych
Niezależne Zrzeszenie Studentów UG
AEGEE Gdańsk

Koło Naukowe Prawa Karnego

katalog: KNaukowe, zdjęcie: KNPKlogo.jpg Koło Naukowe Prawa Karnego UG jest jednym z najstarszych kół naukowych na Wydziale Prawa i Administracji UG. Reaktywacja jego działalności nastąpiła w 1996 roku. Od tej pory nasze losy upływają pod znakiem regularnych spotkań i wyjść.

Za cel stawiamy sobie rozwijanie naszych pasji oraz pogłębianie naszej wiedzy z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się nie tylko prawo karne materialne i prawo karne procesowe ale również penitencjarysytka, medycyna sądowa czy też zagadnienia związane z funkcjonowaniem jednostek mundurowych. Naszą wiedzą dzielimy się z innymi i co jakiś czas pomagamy ją sprawdzić, chociażby poprzez organizowanie konkursów "W kręgu prawa karnego materialnego" oraz "W kręgu prawa karnego procesowego".

Regularnie uczestniczymy w sekcjach zwłok a także jeździmy do zakładów karnych (m.in. ZK w Sztumie oraz ZK w Czarnem). Nasze wydarzenia natomiast, organizowane w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauk (m.in. "Ślady zbrodni", "Poszukiwanie mordercy"), cieszą się sporym zainteresowaniem.

Zatem, jeżeli interesuje Cię prawo karne to serdecznie zapraszamy na cotygodniowe spotkania Koła.

Przyjdź i przekonaj się, że warto! Zapraszamy we wtorki o godzinie 1700  do sali 3050.

Kontakt drogą e-mail: knpkug@gmail.com

 

Koło Naukowe Prawa Karnego ma przyjemność zaprosić wszystkich członków KN Prawa Karnego jak również wszystkie osoby zainteresowane na najbliższe spotkanie, tj. 4 marca 2014 r. na którym zostanie wygłoszona prelekcja zatytułowana: "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? - czyli o odpowiedzialności karnoskarbowej członków zarządu spółek kapitałowych i głównego księgowego za przestępstwo oszustwa podatkowego". Prelekcję wygłosi członek KN Prawa Karnego - Daniel Piankowski. Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Statut Koła.

Lista członków.

 
 
 do strony głównej UG   Strona główna UG Adresy i telefony   Sprawdź pocztę   Mapa serwisu    Pytania
  
aktualizacja: 2014.03.04 17:10:28 
Copyright by
Uniwersytet Gdański
(c) 2008

Redakcja serwisu internetowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego dołożyła wszelkich starań, by informacja umieszczona na stronach była poprawna oraz, by była aktualizowana na bieżąco.

Jeśli mimo tych starań istnieją rozbieżności pomiędzy informacją zawartą na stronach internetowych  a informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału, należy kierować się informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookie (tzw. ciasteczek) i podobnych technologii w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Uniwersytetu Gdańskiego. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Żadna część niniejszego serwisu nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu cywilego.

 
do strony głównej UG do strony głównej wydziału do strony głównej wydziału