Przejdź na stronę główną Wydziału  Strona główna Wydziału    Adresy i telefony na Wydziale | Sprawdź pocztę | Mapa serwisu | Pytania | Facebook | YouTube     
 
Koła Naukowe WPiA UG
Koła Naukowe
Rada Kół Naukowych
Aktualności Kół Naukowych
Forum Badań ONZ
Forum Badań Prawnych
Historyczno – Prawne
Klub Debat Studenckich
Kryminalistyki Modus Operandi
Kryminologii
Mediacji
Międzynarodowego Prawa Handlowego
Ochrony Praw Konsumenta
Polityki Prawa
Postępowania Cywilnego
Praktyki Prawa
Praw Człowieka
Prawa Administracyjnego
Prawa Cywilnego
Prawa Finansowego
Prawa Handlowego
Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego
Prawa Karnego
Prawa Konstytucyjnego
Prawa Medycznego
Prawa Morskiego
Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
Prawa Rzymskiego i Porównawczego
Prawa Sportowego
Prawa Własności Intelektualnej
Teorii i Filozofii Państwa i Prawa
Koło Turystyczne
Zjazd Kół Naukowych
Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów
Samorząd Studentów
Koła Naukowe
Poradnia Prawna
ELSA
Konwent Polonia
Inne organizacje na WPiA
PTK Oddział Gdański
Ośrodek Analiz Polityczno-Prawnych
Niezależne Zrzeszenie Studentów UG
AEGEE Gdańsk

Koło Naukowe Prawa Cywilnego

KNPC

Inicjatywa studentów Wydziału Prawa i Administracji, stanowi kontynuację zarzuconego wcześniej projektu działalności Koła Naukowego Prawa Cywilnego Uniwersytetu Gdańskiego. Projekt wznowienia działalności naukowej został podjęty przez grupę przyjaciół, którzy są świadomi potrzeby rozwijania praktycznej strony swojej ścieżki naukowej. Odpowiednio pokierowani przez dr Maję Maciejewską-Szałas - opiekuna naukowego Koła, wspierającą nas duchowo i merytorycznie, mamy nadzieję na realizację wielu pomysłów.

W ramach działalności Koła planowane są nie tylko stricte naukowe dysputy, zwane powszechnie konferencjami, czy przyczynianie się do wydawania zeszytów naukowych - to wszystko jest ważne i na pewno stanowiło będzie część działalności Koła, przede wszystkim nastawieni jesteśmy jednak na praktykę.

Brak doświadczenia szkodzi - nie da się być dobrym prawnikiem bez zaplecza warsztatowego, pomysłodawcy Koła wspólnie wyznają ową ideę i dlatego postanowili co następuje - należy działać. Koło planuje bloki warsztatów tematycznych, które pozwolą studentom, nieco przybliżyć się do węższych partii - ogólnie pojętego prawa cywilnego. Pragniemy także zająć się umożliwieniem członkom faktycznych spotkań z cywilistami praktykami - nie ma bowiem nic cenniejszego niż realny kontakt z prawnikami bogatymi w doświadczenia. Planujemy także prelekcje praktyków, którzy to nauczą jak zredagować, gdzie szukać i jak się zachować - tego w książkach nie znajdziecie.

Spotkania odbywają się co 2-gi czwartek o godzinie 17:00 (1-szy tydzień wg. zimowego planu zajęć).

Zarząd Koła:
Patrycja Pesta - Prezes
Maciej Fiedorczuk - Wiceprezes
Kamila Bukowska - Wiceprezes
Rafał Orzechowski - Skarbnik
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o bieżącej działalności Koła zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku: www.facebook.com/KNPCUG
Możesz skontaktować się z nami również drogą e-mailową:

Deklaracja członkowska
Statut
Załącznik nr 1 do Statutu

 

 
 
 do strony głównej UG   Strona główna UG Adresy i telefony   Sprawdź pocztę   Mapa serwisu    Pytania
  
aktualizacja: 2014.02.24 14:09:34 
Copyright by
Uniwersytet Gdański
(c) 2008

Redakcja serwisu internetowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego dołożyła wszelkich starań, by informacja umieszczona na stronach była poprawna oraz, by była aktualizowana na bieżąco.

Jeśli mimo tych starań istnieją rozbieżności pomiędzy informacją zawartą na stronach internetowych  a informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału, należy kierować się informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookie (tzw. ciasteczek) i podobnych technologii w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Uniwersytetu Gdańskiego. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Żadna część niniejszego serwisu nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu cywilego.

 
do strony głównej UG do strony głównej wydziału do strony głównej wydziału