Przejdź na stronę główną Wydziału  Strona główna Wydziału    Adresy i telefony na Wydziale | Sprawdź pocztę | Mapa serwisu | Pytania | Facebook | YouTube     
 
Koła Naukowe WPiA UG
Koła Naukowe
Rada Kół Naukowych
Aktualności Kół Naukowych
Forum Badań ONZ
Forum Badań Prawnych
Historyczno – Prawne
Klub Debat Studenckich
Kryminalistyki Modus Operandi
Kryminologii
Mediacji
Międzynarodowego Prawa Handlowego
Ochrony Praw Konsumenta
Polityki Prawa
Postępowania Cywilnego
Praktyki Prawa
Praw Człowieka
Prawa Administracyjnego
Prawa Cywilnego
Prawa Finansowego
Prawa Handlowego
Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego
Prawa Karnego
Prawa Konstytucyjnego
Prawa Medycznego
Prawa Morskiego
Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
Prawa Rzymskiego i Porównawczego
Prawa Sportowego
Prawa Własności Intelektualnej
Teorii i Filozofii Państwa i Prawa
Koło Turystyczne
Zjazd Kół Naukowych
Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów
Samorząd Studentów
Koła Naukowe
Poradnia Prawna
ELSA
Konwent Polonia
Inne organizacje na WPiA
PTK Oddział Gdański
Ośrodek Analiz Polityczno-Prawnych
Niezależne Zrzeszenie Studentów UG
AEGEE Gdańsk

katalog: OZCS, zdjęcie: temida2.jpg

 DRUGI OGÓLNOPOLSKI ZJAZD CYWILISTÓW STUDENTÓW

"Współczesne wyzwania dla prawa cywilnego"

 

Szanowne Studentki! Szanowni Studenci!

 

      Koło Naukowe Prawa Cywilnego działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego ma zaszczyt zaprosić na Drugi Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów „Współczesne wyzwania dla prawa cywilnego", który odbędzie się w dniach 20 - 22 października 2010 r. na Wydziale Prawa i Administracji UG pod patronatem honorowym JM prof. dra hab. Edwarda Lammka - Rektora Uniwersytetu Gdańskiegoprof. dra hab. Jarosława Warylewskiego - Dziekana Wydziału Prawa i Administracji, prof. dr hab. Barbary Kudryckiej - Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
      Drugi Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów jest kontynuacją zapoczątkowanego przez Koło Naukowe Studentów Prawa KUL Pierwszego Ogólnopolskiego Zjazdu Cywilistów Studentów, który odbył się w dniach 23-25.02.2009r. w Lublinie. Organizując w 2010 roku ogólnopolską konferencję studencką pragniemy przede wszystkim utrwalić powstałą w zeszłym roku tradycję zjazdów studentów zainteresowanych tematyką związaną z prawem cywilnym. Jako organizatorzy stawiamy sobie za cel umożliwienie studentkom i studentom rozwoju naukowego poprzez stworzenie możliwości wygłoszenia referatów naukowych oraz ich opublikowania w formie książkowej, która stanie się zwieńczeniem II OZCS. Dlatego też zapraszamy studentów z wszystkich ośrodków akademickich w Polsce, którzy są członkami kół naukowych, a także tych studentów, którzy nie są zrzeszeni w organizacjach studenckich. Przewidujemy udział około 20 prelegentów, którzy w ciągu trzech dni zaprezentują swoje prace naukowe, a także miło będzie nam gościć studentów uczestniczących w charakterze słuchaczy. 
      W ramach konferencji organizatorzy zamierzają poruszyć tematykę wykraczającą poza materię uregulowaną w podstawowych aktach prawnych odnoszących się do prawa cywilnego. Celem Zjazdu jest zwrócenie uwagi na rozwój nauk, które wykształciły się na gruncie prawa cywilnego zaliczając do nich między innymi: prawo medyczne, prawo turystyczne, prawo ochrony konsumenta i konkurencji, prawo własności intelektualnej, prawo prasowe, prawo energetyczne, prawo obrotu nieruchomościami oraz inne problemy, które stanowią wyzwania dla prawa cywilnego.

                                                               Serdecznie zapraszamy!


                                                                    Koło Naukowe Prawa Cywilnego

DRUGI OGÓLNOPOLSKI ZJAZD CYWILISTÓW STUDENTÓW ODBĘDZIE SIĘ W SALI RADY WYDZIAŁU

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW ŚRODA 20.10.10 GODZ. 10:20- 10:50

- POKÓJ 4039 (POKÓJ KÓŁ NAUKOWYCH)

 

 

1. Broszura informacyjna. 

2. Zasady redagowania tekstów.

Sponsorzy Zjazdu:

katalog: OZCS, zdjęcie: logo.gif

 

 
 
 do strony głównej UG   Strona główna UG Adresy i telefony   Sprawdź pocztę   Mapa serwisu    Pytania
  
aktualizacja: 2014.02.24 14:09:34 
Copyright by
Uniwersytet Gdański
(c) 2008

Redakcja serwisu internetowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego dołożyła wszelkich starań, by informacja umieszczona na stronach była poprawna oraz, by była aktualizowana na bieżąco.

Jeśli mimo tych starań istnieją rozbieżności pomiędzy informacją zawartą na stronach internetowych  a informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału, należy kierować się informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookie (tzw. ciasteczek) i podobnych technologii w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Uniwersytetu Gdańskiego. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Żadna część niniejszego serwisu nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu cywilego.

 
do strony głównej UG do strony głównej wydziału do strony głównej wydziału