Koło Naukowe Prawa Medycznego

KOŁO NAUKOWE PRAWA MEDYCZNEGO

"PRIMUM NON NOCERE"

katalog: KNaukowePM, zdjęcie: logo KOŁO NAUKOWE PRAWA MEDYCZNEGO.jpg

Naszym celem jest integracja studentów zainteresowanych tematyką związków pomiędzy prawem a naukami medycznymi oraz umożliwienie rozwijania owych zainteresowań. Zależy nam również na podnoszeniu kwalifikacji zawodowych naszych członków.

Środki do osiągnięcia celu?

Spotkania tematyczne, biuletyny informacyjne, współpraca z Rzecznikiem Praw Pacjenta, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym oraz kołami naukowymi działającymi na WPiA UG, badania naukowe i projekty badawcze, seminaria, konferencje, warsztaty oraz wiele wiele innych.

Opiekun Koła: mgr Izabela Adrych - Asystent w Katedrze Prawa Cywilnego WPiA UG (izabela.adrych@prawo.univ.gda.pl)