Przejdź na stronę główną Wydziału  Strona główna Wydziału    Adresy i telefony na Wydziale | Sprawdź pocztę | Mapa serwisu | Pytania | Facebook | YouTube     
 
Koła Naukowe WPiA UG
Koła Naukowe
Rada Kół Naukowych
Aktualności Kół Naukowych
Forum Badań ONZ
Forum Badań Prawnych
Historyczno – Prawne
Klub Debat Studenckich
Kryminalistyki Modus Operandi
Kryminologii
Mediacji
Międzynarodowego Prawa Handlowego
Ochrony Praw Konsumenta
Polityki Prawa
Postępowania Cywilnego
Praktyki Prawa
Praw Człowieka
Prawa Administracyjnego
Prawa Cywilnego
Prawa Finansowego
Prawa Handlowego
Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego
Prawa Karnego
Prawa Konstytucyjnego
Prawa Medycznego
Prawa Morskiego
Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
Prawa Rzymskiego i Porównawczego
Prawa Sportowego
Prawa Własności Intelektualnej
Teorii i Filozofii Państwa i Prawa
Koło Turystyczne
Zjazd Kół Naukowych
Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów
Samorząd Studentów
Koła Naukowe
Poradnia Prawna
ELSA
Konwent Polonia
Inne organizacje na WPiA
PTK Oddział Gdański
Ośrodek Analiz Polityczno-Prawnych
Niezależne Zrzeszenie Studentów UG
AEGEE Gdańsk

Koło Naukowe Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego

Koło Naukowe Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego jest organizacją, która postawiła sobie za cel przybliżenie studentom teoretycznych i praktycznych aspektów prawa pracy, a także zagadnień związanych z ubezpieczeniem społecznym. Wielu interesujących, praktycznych kwestii nie mamy możliwości poznać podczas zajęć akademickich z uwagi na czasowe ograniczenia wynikające z programu studiów. Nasz cel chcemy osiągnąć przez spotkania z praktykami, uczestnictwo w wydarzeniach związanych z przedmiotem naszej działalności, a także przez działanie na rzecz popularyzacji prawa pracy i dziedzin pokrewnych, np. poprzez spotkania i konferencje z udziałem pracodawców, związków zawodowych, sędziów sądów wyższych instancji, inspektorów pracy, urzędników administracji zatrudnienia, czy organizowanie konkursu z prawa pracy dla studentów naszego wydziału.
Koło działa od lutego 2012 roku i od początku w naszym gronie pojawiło się wiele pomysłów, które już aktywnie realizujemy (Konferencja „Problemy z bezrobociem - Młodzi na rynku pracy", czy cykliczne spotkania z Nadinspektorami Okręgowego Inspektoratu Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku). Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i z radością powitamy osoby, które chciałyby nam pomóc w spełnianiu naszych planów.
Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi. Znajdziecie nas na Facebook'u, gdzie tworzymy grupę: Koło Naukowe Prawa Pracy WPiA UG, możecie do nas pisać na adres mailowy: .  Zapraszamy na nasze spotkania, które odbywają się w środy o godzinie 15.15 w sali 2008. Zawsze możecie również zapytać o działania Koła naszych opiekunów naukowych - mgr Macieja Łagę oraz mgr Jakuba Szmita.

Statut Koła.

 
 
 do strony głównej UG   Strona główna UG Adresy i telefony   Sprawdź pocztę   Mapa serwisu    Pytania
  
aktualizacja: 2014.02.24 14:09:34 
Copyright by
Uniwersytet Gdański
(c) 2008

Redakcja serwisu internetowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego dołożyła wszelkich starań, by informacja umieszczona na stronach była poprawna oraz, by była aktualizowana na bieżąco.

Jeśli mimo tych starań istnieją rozbieżności pomiędzy informacją zawartą na stronach internetowych  a informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału, należy kierować się informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookie (tzw. ciasteczek) i podobnych technologii w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Uniwersytetu Gdańskiego. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Żadna część niniejszego serwisu nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu cywilego.

 
do strony głównej UG do strony głównej wydziału do strony głównej wydziału