Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Prawa Sportowego

Rekrutacyjne Spotkanie Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa Sportowego Uniwersytetu Gdańskiego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu Gdańskiego do udziału w rekrutacyjnym spotkaniu Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa Sportowego. Podczas spotkania prelekcję nt. „Psychologii w sporcie pozytywnym” wygłosi Pani mgr Krystyna Warylewska z Katedry Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji UG. Spotkanie stanowić będzie przyczynek do rozważań na temat roli psychologii i prawa w sporcie pozytywnym, a także specyfiki i założeń wykonywania zawodu psychologa sportu. Gościem specjalnym spotkania będzie Pan dr Mariusz Brodnicki z Zakładu Historii Nauki, Oświaty i Wychowania Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego - redaktor naukowy publikacji zatytułowanej „Encyklopedia sportu na Pomorzu" (Wydawnictwo Athenae Gedanenses), której współautorami będą mogli zostać zarówno obecni, jak i nowi członkowie Koła Naukowego Prawa Sportowego. Zapraszamy na spotkanie w dniu 03 grudnia 2013 r. (wtorek) o godz. 18:00 do sali 2026 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, I piętro). Szczegółowe informacje dotyczące działalności koła, jego struktury organizacyjnej, jak i rekrutacji dostępne są na stronie internetowej http://knps.ug.edu.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy lub do opiekuna naukowego koła - mgr Pawła Makurata - pawel.makurat@ug.edu.pl.

Do zobaczenia!

KNPS współorganizatorem III Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Sportowego „Prawno-finansowy wymiar działalności sportowej - kiedy sport staje się biznesem"!

Międzywydziałowe Koło Naukowe Prawa Sportowego Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa (ELSA) zostało współorganizatorem III Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Sportowego  „Prawno-finansowy wymiar działalności sportowej - kiedy sport staje się biznesem", która odbędzie się w maju 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji UG. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych działaniem w Kole studentów Uniwersytetu Gdańskiego do czynnego uczestnictwa w tej inicjatywie! Szczegóły dotyczące Konferencji zostaną przedstawione podczas najbliższego rekrutacyjnego spotkania Koła w dniu 3 grudnia o godz. 18.00 w sali 2026 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, I piętro).

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu Gdańskiego do udziału w pierwszym tegorocznym spotkaniu Koła Naukowego Prawa Sportowego. Członkostwo w Kole daje możliwość poszerzania wiedzy z zakresu prawa sportowego, organizacji i udziału w konferencjach, warsztatach i sympozjach, publikowania prac naukowych oraz nawiązywania kontaktów z uznanymi specjalistami w tej dziedzinie prawa, a także uczestnictwa w spotkaniach z przedstawicielami profesjonalnych klubów sportowych, wspólnego udziału w wydarzeniach sportowych i wiele więcej. Gościem specjalnym spotkania będzie Pan dr Mariusz Brodnicki z Zakładu Historii Nauki, Oświaty i Wychowania Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego - redaktor naukowy publikacji zatytułowanej „Encyklopedia sportu na Pomorzu" (Wydawnictwo Athenae Gedanenses), której współautorami będą mogli zostać zarówno obecni, jak i nowi członkowie Koła Naukowego Prawa Sportowego. Zapraszamy na spotkanie w dniu 19 listopada 2013 r. o godz. 10:30 do sali 1039 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, parter).

Szczegółowe informacje dotyczące działalności koła, jego struktury organizacyjnej, jak i rekrutacji dostępne są na stronie internetowej http://knps.ug.edu.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy kontakt@knps.ug.edu.pl lub do opiekuna naukowego koła - mgr Pawła Makurata - .

Do zobaczenia!

Spotkanie rekrutacyjne

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu Gdańskiego na spotkanie rekrutacyjne Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa Sportowego UG z opiekunem naukowym Koła - mgrem Pawłem Makuratem , które odbędzie się 12 grudnia 2012 r. o godzinie 14:50 w sali 1028 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, parter).

Międzywydziałowe Koło Naukowe Prawa Sportowego powstało z inicjatywy studentów Wydziału Prawa i Administracji UG w roku akademickim 2011/2012.

Ze względu na interdyscyplinarny charakter sportu koło zrzesza w swoich strukturach studentów różnych wydziałów. Celem działalności w kole jest rozpatrywanie zagadnień zarówno teoretycznych jak i praktycznych związanych z szeroko pojętym sportem. Szczegółowe informacje dotyczące działalności koła, jego struktury organizacyjnej, jak i rekrutacji dostępne są na stronie internetowej http://knps.ug.edu.pl oraz na naszym profilu na Facebooku

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy lub do opiekuna naukowego koła - mgra Pawła Makurata -