Przejdź na stronę główną Wydziału  Strona główna Wydziału    Adresy i telefony na Wydziale | Sprawdź pocztę | Mapa serwisu | Pytania | Facebook | YouTube     
 
Koła Naukowe WPiA UG
Koła Naukowe
Rada Kół Naukowych
Aktualności Kół Naukowych
Forum Badań ONZ
Forum Badań Prawnych
Historyczno – Prawne
Klub Debat Studenckich
Kryminalistyki Modus Operandi
Kryminologii
Mediacji
Międzynarodowego Prawa Handlowego
Ochrony Praw Konsumenta
Polityki Prawa
Postępowania Cywilnego
Praktyki Prawa
Praw Człowieka
Prawa Administracyjnego
Prawa Cywilnego
Prawa Finansowego
Prawa Handlowego
Prawa Hiszpańskiego i Latynoamerykańskiego
Prawa Karnego
Prawa Konstytucyjnego
Prawa Medycznego
Prawa Morskiego
Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
Prawa Rzymskiego i Porównawczego
Prawa Sportowego
Prawa Własności Intelektualnej
Teorii i Filozofii Państwa i Prawa
Koło Turystyczne
Zjazd Kół Naukowych
Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów
Samorząd Studentów
Koła Naukowe
Poradnia Prawna
ELSA
Konwent Polonia
Inne organizacje na WPiA
PTK Oddział Gdański
Ośrodek Analiz Polityczno-Prawnych
Niezależne Zrzeszenie Studentów UG
AEGEE Gdańsk

Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Prawa Sportowego

 

Rekrutacyjne Spotkanie Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa Sportowego Uniwersytetu Gdańskiego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu Gdańskiego do udziału w rekrutacyjnym spotkaniu Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa Sportowego. Podczas spotkania prelekcję nt. „Psychologii w sporcie pozytywnym” wygłosi Pani mgr Krystyna Warylewska z Katedry Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej Wydziału Prawa i Administracji UG. Spotkanie stanowić będzie przyczynek do rozważań na temat roli psychologii i prawa w sporcie pozytywnym, a także specyfiki i założeń wykonywania zawodu psychologa sportu. Gościem specjalnym spotkania będzie Pan dr Mariusz Brodnicki z Zakładu Historii Nauki, Oświaty i Wychowania Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego - redaktor naukowy publikacji zatytułowanej „Encyklopedia sportu na Pomorzu" (Wydawnictwo Athenae Gedanenses), której współautorami będą mogli zostać zarówno obecni, jak i nowi członkowie Koła Naukowego Prawa Sportowego. Zapraszamy na spotkanie w dniu 03 grudnia 2013 r. (wtorek) o godz. 18:00 do sali 2026 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, I piętro). Szczegółowe informacje dotyczące działalności koła, jego struktury organizacyjnej, jak i rekrutacji dostępne są na stronie internetowej http://knps.ug.edu.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy lub do opiekuna naukowego koła - mgr Pawła Makurata - pawel.makurat@ug.edu.pl.

Do zobaczenia!


KNPS współorganizatorem III Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Sportowego „Prawno-finansowy wymiar działalności sportowej - kiedy sport staje się biznesem"!

Międzywydziałowe Koło Naukowe Prawa Sportowego Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa (ELSA) zostało współorganizatorem III Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Sportowego  „Prawno-finansowy wymiar działalności sportowej - kiedy sport staje się biznesem", która odbędzie się w maju 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji UG. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych działaniem w Kole studentów Uniwersytetu Gdańskiego do czynnego uczestnictwa w tej inicjatywie! Szczegóły dotyczące Konferencji zostaną przedstawione podczas najbliższego rekrutacyjnego spotkania Koła w dniu 3 grudnia o godz. 18.00 w sali 2026 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, I piętro).

 


Spotkanie Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa Sportowego Uniwersytetu Gdańskiego

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu Gdańskiego do udziału w pierwszym tegorocznym spotkaniu Koła Naukowego Prawa Sportowego. Członkostwo w Kole daje możliwość poszerzania wiedzy z zakresu prawa sportowego, organizacji i udziału w konferencjach, warsztatach i sympozjach, publikowania prac naukowych oraz nawiązywania kontaktów z uznanymi specjalistami w tej dziedzinie prawa, a także uczestnictwa w spotkaniach z przedstawicielami profesjonalnych klubów sportowych, wspólnego udziału w wydarzeniach sportowych i wiele więcej. Gościem specjalnym spotkania będzie Pan dr Mariusz Brodnicki z Zakładu Historii Nauki, Oświaty i Wychowania Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego - redaktor naukowy publikacji zatytułowanej „Encyklopedia sportu na Pomorzu" (Wydawnictwo Athenae Gedanenses), której współautorami będą mogli zostać zarówno obecni, jak i nowi członkowie Koła Naukowego Prawa Sportowego. Zapraszamy na spotkanie w dniu 19 listopada 2013 r. o godz. 10:30 do sali 1039 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, parter).


Szczegółowe informacje dotyczące działalności koła, jego struktury organizacyjnej, jak i rekrutacji dostępne są na stronie internetowej http://knps.ug.edu.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy kontakt@knps.ug.edu.pl lub do opiekuna naukowego koła - mgr Pawła Makurata - .

Do zobaczenia!

 


 
Spotkanie rekrutacyjne

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu Gdańskiego na spotkanie rekrutacyjne Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa Sportowego UG z opiekunem naukowym Koła - mgrem Pawłem Makuratem , które odbędzie się 12 grudnia 2012 r. o godzinie 14:50 w sali 1028 (budynek Wydziału Prawa i Administracji, parter).


Międzywydziałowe Koło Naukowe Prawa Sportowego powstało z inicjatywy studentów Wydziału Prawa i Administracji UG w roku akademickim 2011/2012.

Ze względu na interdyscyplinarny charakter sportu koło zrzesza w swoich strukturach studentów różnych wydziałów. Celem działalności w kole jest rozpatrywanie zagadnień zarówno teoretycznych jak i praktycznych związanych z szeroko pojętym sportem. Szczegółowe informacje dotyczące działalności koła, jego struktury organizacyjnej, jak i rekrutacji dostępne są na stronie internetowej http://knps.ug.edu.pl oraz na naszym profilu na Facebooku


Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy lub do opiekuna naukowego koła - mgra Pawła Makurata -
 

 
 
 do strony głównej UG   Strona główna UG Adresy i telefony   Sprawdź pocztę   Mapa serwisu    Pytania
  
aktualizacja: 2014.02.24 14:09:34 
Copyright by
Uniwersytet Gdański
(c) 2008

Redakcja serwisu internetowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego dołożyła wszelkich starań, by informacja umieszczona na stronach była poprawna oraz, by była aktualizowana na bieżąco.

Jeśli mimo tych starań istnieją rozbieżności pomiędzy informacją zawartą na stronach internetowych  a informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału, należy kierować się informacją przekazywaną przez dziekanat, sekretariaty katedr, administrację lub pracowników Wydziału.

Uprzejmie informujemy, że używamy plików cookie (tzw. ciasteczek) i podobnych technologii w celach autoryzacji, zbierania statystyk i ułatwienia korzystania z serwisu Uniwersytetu Gdańskiego. Korzystając z naszych stron wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Żadna część niniejszego serwisu nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu cywilego.

 
do strony głównej UG do strony głównej wydziału do strony głównej wydziału