Rada Kół Naukowych i organizacji studenckich
funkcjonujących na Wydziale Prawa i Administracji UG

Celami Rady są:

1)
rozwijanie idei kół naukowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego;
2)
wspieranie działalności kół naukowych, w szczególności w sprawach organizatorskich, administracyjnych i finansowych;
3)
koordynacja działań kół naukowych;
4)
pomoc w organizowaniu spotkań naukowych, konferencji naukowych, wykładów oraz innych projektów merytoryczno-badawczych;
5)
działania na rzecz stabilnego i bezkonfliktowego funkcjonowania organizacji studenckich;
6)
wydawanie zeszytów naukowych;
7)
integracja środowiska akademickiego oraz rozwijanie atmosfery koleżeństwa         i współpracy wśród członków i sympatyków kół naukowych;
8)
szerzenie kultury prawnej oraz upowszechnianie etyki prawniczej wśród studentów prawa;
9)
dbanie o dobre imię oraz godne reprezentowanie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego jak i samego Uniwersytetu.

Zarząd Rady Kół Naukowych:

1. Arkadiusz Zygmunt - Prezes,
  2. Klaudia Baranowska - Wiceprezes ds. kontaktów z pracownikami naukowymi
  3. Marek Sołtys - Wiceprezes ds. działalności Kół Naukowych
  4. Bartosz Wirkowski - Wiceprezes ds. kontaktów z RSS i innymi organizacjami studenckimi
  5. Marta Chmura - Sekretarz

Kontakt: rknwpia@prawo.univ.gda.pl

Zeszyty Naukowe Rady Kół Naukowych

Redakcja Zeszytów Naukowych Rady Kół Naukowych WPiA UG ogłasza nabór artykułów naukowych do pierwszego w historii numeru Zeszytów Naukowych RKN WPiA UG. Warunki publikacji artykułu: Regulamin Zeszytów Naukowych, Regulamin wyboru prac, oświadczenie, opinia.

Propozycje artykułów prosimy przesyłać na adres mailowy do 15 kwietnia 2014 r.

Redakcja ZN RKN WPiA UG

aktualizacja: 2014.03.09 08:15:53